Senarai Pengedar Onexox - Negeri Selangor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
281 Selangor Seri Kembangan Lance Ding 0163029981
282 Selangor Bandar Tasik Puteri, Rawang Mohammad Sofi 01120860680
283 Selangor Shah Alam Rasi Niaga 0136335912
284 Selangor Meru, Klang Ahmad Ikhsan Bin Ahmad Kadir 0192288007
285 Selangor Shah Alam Mohammad Marzuki Bin Ashari 0103444548
286 Selangor Klang Mohd Noor Azlan Bin Othman 0183703384
287 Selangor Bandar Sungai Buaya Muhammad Farid Sari 0192837033
288 Selangor Gombak Maaz Telco 01155080551
289 Selangor Serendah Mohd Taufiq Bin Md Taib 0103077768
290 Selangor Shah Alam Shahrein Syafiq 01157572625
291 Selangor Klang Mohd Shahrul Nizam Bin Muhammad Zam 0108378227
292 Selangor Klang Hafez Yusri 0126354513
293 Selangor Kelang Wan Rosliza Wan Salleh 0108360029
294 Selangor Beranang Mohd Nazrien Bin Zaraini 0106576476
295 Selangor Rawang Zulkarnain Bin Mohamad 01157837172
296 Selangor Kapar Mohd Sahrizan Sadeni 0142239369
297 Selangor Kajang Mohd Zulhilmi Azemi 0193831285
298 Selangor Rawang Abd Aziz Bin Mahadi 0126382590
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile