Senarai Pengedar Onexox - Negeri Selangor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
281 Selangor Semenyih Tan Tee Meng 0127108185
282 Selangor Seri Kembangan Lance Ding 0163029981
283 Selangor Bandar Tasik Puteri, Rawang Mohammad Sofi 01120860680
284 Selangor Shah Alam Rasi Niaga 0136335912
285 Selangor Meru, Klang Ahmad Ikhsan Bin Ahmad Kadir 0192288007
286 Selangor Shah Alam Mohammad Marzuki Bin Ashari 0103444548
287 Selangor Klang Mohd Noor Azlan Bin Othman 0183703384
288 Selangor Bandar Sungai Buaya Muhammad Farid Sari 0192837033
289 Selangor Gombak Maaz Telco 01155080551
290 Selangor Serendah Mohd Taufiq Bin Md Taib 0103077768
291 Selangor Shah Alam Shahrein Syafiq 01157572625
292 Selangor Klang Mohd Shahrul Nizam Bin Muhammad Zam 0108378227
293 Selangor Klang Hafez Yusri 0126354513
294 Selangor Kelang Wan Rosliza Wan Salleh 0108360029
295 Selangor Beranang Mohd Nazrien Bin Zaraini 0106576476
296 Selangor Rawang Zulkarnain Bin Mohamad 01157837172
297 Selangor Kapar Mohd Sahrizan Sadeni 0142239369
298 Selangor Kajang Mohd Zulhilmi Azemi 0193831285
299 Selangor Rawang Abd Aziz Bin Mahadi 0126382590
300 Selangor Puncak Alam Mohamad Shawal Sapuan Bin Mohamad 0133459255
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile