Senarai Pengedar Onexox - Negeri Selangor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
181 Selangor Subang Jaya Ashril 0126372744
182 Selangor Klang Onexox Centre Klang 0123330279
183 Selangor Sepang Mohd Zaki Ali 0174003152
184 Selangor Ampang, Pandan Yus Onexox 0193934188
185 Selangor Shah Alam Edyshah Rusli 0132220457
186 Selangor Bangi Afizal Bin Adit 0133977464
187 Selangor Shah Alam Tumi 0136335912
188 Selangor Ukm Bangi M Najib Ambak 0129675513
189 Selangor Batang Kali Sazely Arifin 0192538079
190 Selangor Rawang Ahmad Buhairi 01113131328
191 Selangor Subang Jaya Ezarul Emry 0172303650
192 Selangor Damansara Damai Mohamad Sayuti Jaafar 0139957810
193 Selangor Ampang Onexox Jimat Lebih 0137122100
194 Selangor Beranang, Semenyih, Kajang, Mantin, Nilai Nasrul Onexox 0193607675
195 Selangor Semenyih Rizwan 0122749715
196 Selangor Seri Kembangan Sabry Kcb 0125755771
197 Selangor Batu Caves Hafiz Bestseller Ii 0163114231
198 Selangor Sg.tua, Selayang Mohd Nazri 01113204032
199 Selangor Shah Alam Azizol Mohaned 0168975959
200 Selangor Beranang Azman Zain 0192722782
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile