Senarai Pengedar Onexox - Negeri Pulau Pinang

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
1 Pulau Pinang Balik Pulau Said Ahmad 01113060360
2 Pulau Pinang Simpang Ampat, Permatang Batu, Permatang Rawa, Bukit Mertajam, Bukit Tengah Juliana Binti Arshad 0103181984
3 Pulau Pinang Padang Tembak Rohayati Hashim 0122397067
4 Pulau Pinang Bayan Lepas Exclusivesim 0103324689
5 Pulau Pinang Balik Pulau Pakar Simkad 0174556445
6 Pulau Pinang Simpang Ampat Abgchik Cool 0164840035
7 Pulau Pinang Kepala Batas Elyas Superchef 0124591301
8 Pulau Pinang Permatang Pauh Ahmad Hawari 0134064757
9 Pulau Pinang Bayan Baru Roslan Bakar 0124513865
10 Pulau Pinang Seberang Jaya Juara Onexox Sbrg Jaya 0125440036
11 Pulau Pinang Seberang Jaya Razif Ali 0124976994
12 Pulau Pinang Sungai Dua,butterworth Azrin Rashid 0195069091
13 Pulau Pinang Bayan Baru Mohd Zuhaidi 0149016962
14 Pulau Pinang Simpang Ampat Mdshaifulbahri Haji Mokhtar 0175164585
15 Pulau Pinang Ayer Itam Michael Khaw 0108664088
16 Pulau Pinang Georgetown Steven Loh 016480539
17 Pulau Pinang Ayer Itam Happy Liew 01116555844
18 Pulau Pinang Bukit Mertajam Onexox Autopilot 0192768638
19 Pulau Pinang Bukit Mertajam Aku Rizal 0164776977
20 Pulau Pinang Georgetown Onexox Ron Tan 0164944848
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile