Senarai Pengedar Onexox - Negeri Selangor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
221 Selangor Kajang Zarifiesyazaizo Onexox 0108678410
222 Selangor Shah Alam Zulfarah Global (Kv0012900-P) 0108108527
223 Selangor Setia Alam Syafiq Freman 0199788474
224 Selangor Klang Ju Dinz 0108610161
225 Selangor Petaling Jaya Wan Rahmani Zarif Wan Zahiri 0105122414
226 Selangor Klang, Rawang, Shah Alam Ahmad Azein 0108394118
227 Selangor Sungai Besar Syamsul Khafi Ridzuan Bin Buang 0194682949
228 Selangor Klang Saidin 0182042268
229 Selangor Sungai Buloh Jusri Bin Jeffree 0129343763
230 Selangor Ampang Rasdi Yidin Onexox 0172469633
231 Selangor Bukit Beruntung Omarosman 0133331704
232 Selangor Kajang Hairul Own 0103372373
233 Selangor Shah Alam Namia 01120855022
234 Selangor Shah Alam Shahizat 016313630
235 Selangor Petaling Jaya Neeza Hasban 0129361491
236 Selangor Sungai Buloh Zainal Abidin 0193197318
237 Selangor Rawang Smart Nofa Enterprise 01113281698
238 Selangor Shah Alam, Pj, Kl, Cyber, Klang, Putrajaya Syed Zulkarnain 0143382203
239 Selangor Shah Alam Muhammad Firdaus Bin Mohd Yusuf 0129302796
240 Selangor Shah Alam Mohd Faiz 0105753913
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile