Senarai Pengedar Onexox - Negeri Kedah

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
1 Kedah Alor Setar Nur Lyana Mohd Nawawi 0108379463
2 Kedah Jitra Husni Amin B. Abu Seman 0183885591
3 Kedah Alor Setar Cheq Khairul Onexox 0134499660
4 Kedah Alor Setar Mohd Kalid Azhan 0194154184
5 Kedah Pendang Onexox Pendang 01120770078
6 Kedah Jitra Angah Ami 0123657025
7 Kedah Pendang Sajiri Nayan 0108364655
8 Kedah Kuala Nerang Linda Razak 0135125769
9 Kedah Jitra Haniffa Onexox Kedah 0184607010
10 Kedah Sungai Petani, Alor Setar, Perlis Mohd Yushairi Mohamed Yusof 0134421822
11 Kedah Sungai Petani Pakjul Sp 0174958955
12 Kedah Alor Setar Muhammad Arifuddeen 0103165338
13 Kedah Kodiang Hadafi Hasan 0125025945
14 Kedah Kulim Amin Faudzi 0184633273
15 Kedah Kulim, Baling Mohd Fazli Mohd Bakri 0106029888
16 Kedah Sungai Petani Mohammad Fauzee Bin Abd Rahim 01120982330
17 Kedah Alor Setar Muhamad Husni Ahmad Fuad 0175656109
18 Kedah Changlun, Sg Petani, Jitra, Alor Star, Pendang, Pdg Terap, Kulim Usahawan Ugj Enterprise (Din) 0108668016
19 Kedah Langkawi Wardah Hani 0124327691
20 Kedah Sungai Petani Yusof Haji Othman 0175545322
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile