Senarai Pengedar Onexox - Negeri Selangor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
261 Selangor Cheras Maryam Binti Zainal 01120573389
262 Selangor Shah Alam Saiful Bahari Sauki 0139982982
263 Selangor Kajang Azlan Bin Rahim 01120656769
264 Selangor Batu Caves Azizul Termizi 0176903121
265 Selangor Puchong Demo Onexox.im 0129112702
266 Selangor Klang Zaidkhalduni 0193421266
267 Selangor Beranang Zulfadlee 0176306202
268 Selangor Bukit Beruntung, Rawang Muhammad Sukri Bin Azizan 0172812885
269 Selangor Petaling Jaya Zubir Zainal Abidin 0103363435
270 Selangor Puchong Eugene Tann Chun Sim 0172693279
271 Selangor Shah Alam Wan Rizuan 0108700240
272 Selangor Puchong Mohd Fadzil Jonit 0132054358
273 Selangor Sg Besar Fazli Misdi 0176601763
274 Selangor Batu Caves Mohd Izzat Bin Mohd Noor 0179337317
275 Selangor Bangi Muhd Khairon Bin Mohd Sani 0199200559
276 Selangor Semenyih Mohd Faizal Bin Hassan 0136339939
277 Selangor Sungai Buloh, Saujana Utama, Puncak Alam, Puncak Perdana, Setia Alam, Meru Nordin Bin Bajang 01120700645
278 Selangor Petaling Jaya Muhammad Syamil Bin Samsuri 0176271153
279 Selangor Rasa Mohd Nazimi Kiteman Bin Ibrahim 01156662661
280 Selangor Usj, Subang Jaya, Malaysia Amiruddin Bin Kamaruddin 0103600080
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile