Senarai Pengedar Onexox - Negeri Perlis

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
1 Perlis Jejawi, Arau, Kangar, Pauh, 1Perlis, 1Malaysia Oneriload 01120888229
2 Perlis Kangar, Paya, Beseri, Seriab, Utan Aji Ahmad Suhaib Onexox 0195295464
3 Perlis Kangar, Kuala Perlis, Padang Besar, Arau Saudagar Network Onexox 01124287622
4 Perlis Mata Ayer, Bukit Keteri, Batu Bertangkup, Hanif Isma 0192460924
5 Perlis Mata Ayer, Beseri, Kangar Muhammad Azwan 0135030656
6 Perlis Arau Syahrul Nizam 01128506639
7 Perlis Kangar Hairey Hamzah 0124435711
8 Perlis Kangar Syarman Khardi 0195189496
9 Perlis Kuala Perlis Nor Ain 0174306036
10 Perlis Kangar Jentayu Hijau Onexox 0128327697
11 Perlis Kangar Rizam Zamri 0195222009
12 Perlis Kangar Narul Erwan Shah Bin Hasan 0107946587
13 Perlis Kangar Saiful Ikmar 0103188793
14 Perlis Kuala Perlis Yong Lee 01120984090
15 Perlis Arau Afiq Aisamuddin 0125049876
16 Perlis Kangar Sulhailmi Bin Saidin 0125985757
17 Perlis Kangar Annie Chung 0108419235
18 Perlis Beseri Rahiman Bin Abdul Rahim 0135508919
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile