Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sabah

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
1 Sabah Kota Kinabalu Hermanzo Onexox 0195888411
2 Sabah Lahad Datu Putera Iman 0138708599
3 Sabah Tawau Kamal Onexox 01125204583
4 Sabah Tawau Mohamad Juipri Mahasim 01120625546
5 Sabah Keningau Mohd Akmal 0106000094
6 Sabah Putatan,kota Kinabalu Azroysbh Onexox 0138482686
7 Sabah Tawau, Kunak, Semporna Ras Lam 0108447025
8 Sabah Tawau Agnesia Jori 0145682167
9 Sabah Keningau, Tawau, Kota Kinabalu Onexox Keningau 0128604154
10 Sabah Pekan Menggatal, Kota Kinabalu, Tawau Mohd Farid 0103361667
11 Sabah Kota Kinabalu Janus Tioon 0168312878
12 Sabah Kampung Sapat, Papar Sabah Azamain 0103046347
13 Sabah Kota Kinabalu Ram Lee 0198212142
14 Sabah Kota Kinabalu, Sabah Taufik Abidin 0103401120
15 Sabah Tawau Sam Chong 01120942574
16 Sabah Kota Kinabalu Amos Tahing Onexox 0198814695
17 Sabah Kota Kinabalu Yakub Termin 01120704515
18 Sabah Tawau, Semporna Adziruun Hj. Maulidal 0135590585
19 Sabah Lahad Datu, Tawau, Semporna, Kukan Suhardy Lawpak 0108338303
20 Sabah Tambunan Eida Marcus 0192808967
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile