Senarai Pengedar Onexox - Negeri Selangor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
161 Selangor Subang Perdana Sharifuddin Sabri (Achikonexox) 0122697595
162 Selangor Batu Caves Firdaus Lee Chun Heng 0163936797
163 Selangor Shah Alam Fikri 0102888653
164 Selangor Ampang Ahmad Afanizam Apai 0123940737
165 Selangor Cheras Mohamad Shahrin 0125800343
166 Selangor Sungai Buloh Shafri@onexox 0163249983
167 Selangor Banting Helmi Onexox 0192881647
168 Selangor Kajang Ruzana Anas 0194652064
169 Selangor Bandar Baru Bangi Muhd Helmi Onexox 0107962717
170 Selangor Pelabuhan Klang Mohd Harun 01120505153
171 Selangor Puchong Sufi Jamal 0172903458
172 Selangor Subang Jaya Onexox Telecommunications 0106022220
173 Selangor Shah Alam Fuadnasir 0122100401
174 Selangor Kuala Lumpur Miyzz Qaasih 0193666319
175 Selangor Seri Kembangan Kami Onexoxers 01132693045
176 Selangor Sabak Bernam Rusmawati Sahalan 0132009095
177 Selangor Klang Ahmad Ala'uddin Kamal 0108709020
178 Selangor Hulu Langat Mohd Thani 0102922212
179 Selangor Subang Bestari Faisal Bin Hasan 0122656561
180 Selangor Jeram Kaiser Freecss 0136799538
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile