Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sarawak

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
1 Sarawak Sibu, Miri, Bintulu, Kuching, Mukah, Sarikei Huong Yew Wei 0146966764
2 Sarawak Sarikei Darwise Enterprise 0148867769
3 Sarawak Miri Tipi Bin Hanipah 0135779133
4 Sarawak Sibu Mayeng Tugau 0198446080
5 Sarawak Bintulu Anthon Angkom 0196265808
6 Sarawak Miri, Marudi, Aluint Angat 01113350957
7 Sarawak Asajaya, Samarahan Arman Seman 0103212900
8 Sarawak Kuching Sarawak Roszika George 0128561147
9 Sarawak Serian, Kuching Abang Isaifuddin Abang Noran 0103011967
10 Sarawak Kota Samarahan Sukri Brahim 0135758619
11 Sarawak Kuching Mbl George 01115858071
12 Sarawak Lembah Klang, Sarawak Flexibiz Network 0189560800
13 Sarawak Sibu & Miri & Bakong & Lapok & Baram Barnett 1Xox 0137256000
14 Sarawak Sri Aman Ramos Carlos 0138223309
15 Sarawak Kuching Akmaliyah Omar 0199535242
16 Sarawak Miri, Bintulu Muhammad Sezeli 0135798577
17 Sarawak Matu, Daro, Igan, Oya, Mukah Faiz Rioki 0108767869
18 Sarawak Miri, Bintulu, Sibu, Kuching Thomas Ting 0128897229
19 Sarawak Miri, Limbang, Bintulu, Kuching, Lawas, Marudi Dawooz Sadam 0168766078
20 Sarawak Sibu Chamber Ngu 0122939191
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile