Senarai Pengedar Onexox - Negeri Selangor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
241 Selangor Shah Alam Prepaid Onexox 0122004524
242 Selangor Seri Kembangan Cyrus Onexox 01120880823
243 Selangor Rawang Sharizzal Bin Sanusi 01113240308
244 Selangor Seri Kembangan Norfazilah Samdin 01113156080
245 Selangor Shah Alam Onexox Shah Alam 0108700240
246 Selangor Bandar Baru Bangi Khairiz 0123245487
247 Selangor Sungai Buloh, Changloon, Slim River Mohd Akmal Asyraf Bin Shamsudin 0195502502
248 Selangor Sekinchan Ahmad Jeffri Bin Suhaimi 0142624906
249 Selangor Bandar Baru Bangi Jasmin Saihon 0122204674
250 Selangor Batu Caves Shafiq Khairi 0189888380
251 Selangor Puchong Mohamad Hanif 0162239264
252 Selangor Telok Panglima Garang Ahmad Sofian Bin Othman 0103097434
253 Selangor Banting Abdul Rahim Bin Kamis 0166148801
254 Selangor Beranang Satria Mohd Haziq Bin Azhar 0172381317
255 Selangor Shah Alam Kingpinz 0193442900
256 Selangor Shah Alam Safrizal 0103070071
257 Selangor Puncak Alam Ismail Bin Mokhtar 0132743045
258 Selangor Klang Saidina Abu Bakar Bin Nasiruddin 01135056489
259 Selangor Bukit Beruntung Bukit Sentosa Rawang Rosmadi Johari 0126700667
260 Selangor Shah Alam Zafli Suhaimi 0176147983
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile