Senarai Pengedar Onexox - Negeri Putrajaya

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
1 Putrajaya Putrajaya Khairul Onexox 0133870707
2 Putrajaya Putrajaya Putrajaya Dealer Onexox 0106234444
3 Putrajaya Putrajaya Mijam Saleh 0179009046
4 Putrajaya Putrajaya Mohd Zairi Jolkifli 0132387632
5 Putrajaya Putrajaya Jazilawati Jaafar 0106057779
6 Putrajaya Putrajaya Farid Rahim 0197224041
7 Putrajaya Bangi, Kajang, Putrajaya, Nilai Ucop Bahari 0132355511
8 Putrajaya Putrajaya, Bangi, Kajang, Puchong, Serdang, Cyberjaya Zamzahuri My (Nz Group) 0106022444
9 Putrajaya Presint 5 Mohd Zainuddin Mb 0188729798
10 Putrajaya Presint 18 Cikgu Naman 0103258113
11 Putrajaya Putrajaya Tarmizi Jaffar 0172388511
12 Putrajaya Putrajaya, Cyberjaya, Dengkil, Bangi, Seri Kembangan, Kajang, Puchong Dan Seluruh Lembah Klang Azmanms Onexox 0172593433
13 Putrajaya Presint 16 Sinar Dagang Enterprise 0193481407
14 Putrajaya Putrajaya, Seri Kembangan, Bangi, Kajang Onexox Onexox 0108637508
15 Putrajaya W.p Putrajaya Habib Onexox Newacc 01123011065
16 Putrajaya Putrajaya Onexoxempire.com 0136969073
17 Putrajaya Putrajaya Mohd Rosdi Ishak 0193290038
18 Putrajaya Putrajaya Ammelia.com 0103444322
19 Putrajaya Putrajaya, Cyberjaya, Dengkil, Bangi Mang 0123456789
20 Putrajaya Presint 9 Mohd Yuzafi Bin Yunos 01120903342
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile