Senarai Pengedar Onexox - Negeri Pahang

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
1 Pahang Kuantan Zaini Miswan 01119945224
2 Pahang Jerantut Sab Twonexox 01120907211
3 Pahang Kuantan Azrin Rizal 0103349343
4 Pahang Bandar Jengka, Maran, Jerantut, Kuala Lipis Zarul Onexox Jengka 0108066122
5 Pahang Jerantut Nudin Abdullah 0194497824
6 Pahang Pekan, Kuantan Awie Onexox 0139321436
7 Pahang Kuantan Mijam Saleh 01113032938
8 Pahang Jerantut, Lipis, Bdr Pusat Shiman Onexox 0105424974
9 Pahang Kuantan Asyraf Center 0106400004
10 Pahang Muadzam Shah Mie Field 0139704246
11 Pahang Raub Seng Hui胜辉_Onexoxdealer 01120889770
12 Pahang Kuantan Hulubalang Melayu (Mohd Rushdi) 01119983418
13 Pahang Genting Highlands Rizalman Rameli 0103232307
14 Pahang Pekan-Kuantan Tengku Shahrim 0179279543
15 Pahang Kuantan Asyraf Ibnu Zahari 0179564845
16 Pahang Kuantan (***seluruh Daerah Negeri Pahang ) Fendi Red 0169627333
17 Pahang Pekan, Kuantan, Bera Farisya Mall 0106355553
18 Pahang Kuantan Mohd Hilmi Ishak 0125363324
19 Pahang Jengka Adam Bin Mohd Aris 0192278312
20 Pahang Kuantan Eone Xox Kuantan 0129927692
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile