Senarai Pengedar Onexox - Negeri Melaka

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
1 Melaka Masjid Tanah, Kuala Sungai Baru Rusdy Ahmad 0166673553
2 Melaka Melaka Redhat Fedora 0196581920
3 Melaka Alor Gajah Taufiq Nordin 0162504568
4 Melaka Alor Gajah Zalie's Kasim 0126323189
5 Melaka Melaka Tengah Eira Adyra 0106079767
6 Melaka Sungai Udang Zambri Zainudim 01113044416
7 Melaka Ao Fadzil 0196131817
8 Melaka Masjid Tanah, Tanjung Bidara, Sungai Udang Mohd Faizal Khamis 0122511785
9 Melaka Melaka Rohaya Nekmat 0132087563
10 Melaka Bemban, Jasin Mohamad Nasir 0106000024
11 Melaka Bukit Rambai Shun Acun Onexox / Sham An Nur Enterprise (002467122-D) 0196271436
12 Melaka Durian Tunggal Mohammad Haidzir 0197555035
13 Melaka Masjid Tanah Ekin Fakerien 0103400261
14 Melaka Melaka Abd Rahman Samat 0123208588
15 Melaka Alor Gajah Muhammad Shafiq 0196949495
16 Melaka Seluruh Melaka. Muar, Segamat, Pontian Dan Rengit Saiful Azlie 01120609697
17 Melaka Melaka نور محمد شفق 0108351216
18 Melaka Merlimau,,bukit Rambai,telok Mas,bandar Hilir Muhd Halil Othman 01112318445
19 Melaka Melaka Yusmadi Malek 0196096094
20 Melaka Merlimau , Jasin Din Koyo 0105298055
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile