Senarai Pengedar Onexox

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
1 Melaka Masjid Tanah, Kuala Sungai Baru Rusdy Ahmad 0166673553
2 Selangor Bandar Baru Bangi K-Phones 01113187939
3 Selangor Ampang Mohd Ghufran 01120573655
4 Selangor Dengkil Amri Arifin 01120749788
5 Johor Pontian Norzila Md Jas 0177066216
6 Johor Pontian Nur Huda Md Arifin 01120822021
7 Negeri Sembilan Seremban 2 Admin 0122770867
8 Negeri Sembilan Paroi, Senawang Ad Awal Uker 0108444414
9 Perlis Jejawi, Arau, Kangar, Pauh Oneriload 0124052675
10 Perak Taiping Liey 0164128626
11 Pahang Kuantan Zaini Miswan 01119945224
12 Perak Bagan Serai Abdul Karim 01115259245
13 Sabah Kota Kinabalu Hermanzo Onexox 0195888411
14 Pahang Jerantut Sab Twonexox 01120907211
15 Sabah Lahad Datu Putera Iman 0138708599
16 Selangor Kuala Selangor Ximie Onexox 0103252101
17 Johor Muar Leafgreen Hijaudaun 01120652161
18 Selangor Bandar Saujana Putra, Jenjarom, Shah Alam Mohd Sani Mat Isa 0193496887
19 Johor Bandar Seri Alam Masai Amir Afi Syamar 0197808088
20 Sabah Tawau Kamal Onexox 01125204583
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile