Senarai Pengedar Onexox - Negeri Kelantan

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
1 Kelantan Kota Bharu Abe Yie 0106050005
2 Kelantan Kota Bharu Shahrul Mieyzan 01111191181
3 Kelantan Kota Bharu Mohd Zamzuri 0106464030
4 Kelantan Jeli Dzulkarnain B Muhammad Dzulkifli 01113090635
5 Kelantan Tanah Merah Kamarudin Mamat 01120764332
6 Kelantan Gua Musang, Pasir Tumbuh Wan Sukri 01133779915
7 Kelantan Tanah Merah, Pasir Mas, Machang, Kuala Krai Rostam Ramli 0199842327
8 Kelantan Tanah Merah Izani Abdullah 0109880682
9 Kelantan Kota Bharu Ams Mobile Network 0199083344
10 Kelantan Tanah Merah Zabidi Zahari 0139498885
11 Kelantan Machang Mr. Azam 0199667444
12 Kelantan Kota Bharu Muhd Haswadi 01113207825
13 Kelantan Kota Bharu Hazmi Onexox 01111101711
14 Kelantan Wakaf Bharu Mohd Zalizam 0103132688
15 Kelantan Kok Lanas, Ketereh Yusoff Deraman 0179229864
16 Kelantan Wakaf Bharu Wan Onexox 0145363929
17 Kelantan Kota Bharu, Nilam Puri, Mulong, Tunjong, Wakaf Che Yeh, Bunut Payong, Telipot, Kampung Sireh Eden Kèlåñtän 0129534296
18 Kelantan Kota Bharu Udin The Second 0145265070
19 Kelantan Machang Rosdi Rashid 0199922290
20 Kelantan Kota Bharu Akhv Mehmet 0193660450
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile