Senarai Pengedar Onexox - Negeri Selangor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
141 Selangor Puchong Ida Zuraidal 01120611265
142 Selangor Rawang Fairuz Peoz 0108764092
143 Selangor Petaling Jaya Norhafizi Jasmin 0133333174
144 Selangor Shah Alam, Puchong Bahiyuddin Faizah 0108688839
145 Selangor Shah Alam Zaki Wahab 0192062868
146 Selangor Petaling Jaya Fedaeez Kamal 0178808414
147 Selangor Selayang Mohd Firdaus Bin Abu 0196576744
148 Selangor Taman Budiman Banting Muhd Nur Syafiq 0173587589
149 Selangor Sabak Bernam, Sungai Besar Khairil Mazri 01113713338
150 Selangor Seri Kembangan Siti Maryam Jamilah 0133081801
151 Selangor Petaling Jaya, Kuala Selangor Shahdan 0172678487
152 Selangor Klang Wan Hamdi 01113611100
153 Selangor Petaling Jaya Ifin 0182382321
154 Selangor Lembah Subang, Ara Damansara Asman Onexox 01120557395
155 Selangor Puchong Anuar Ghani 0193008968
156 Selangor Ampang Sophan 0342668710
157 Selangor Bandar Baru Bangi Sulaiman Sahar 0196734535
158 Selangor Cyberjaya Titanonexox 0103305676
159 Selangor Batu Caves Matt Onexox 0103237323
160 Selangor Cyberjaya Azrul Norazam Zamhari 0162211697
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile