Senarai Pengedar Onexox - Negeri Selangor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
121 Selangor Shah Alam Gm Mokhlis 0175161663
122 Selangor Bandar Sunway Sahar Malique 0166434491
123 Selangor Sungai Buloh, Saujana Utama, Kuang, Tasik Puteri, Puncak Alam, Meru, Kuala Selangor Hasmadi Zain 01113326800
124 Selangor Pusat Bandar Puchong Amir Jebat 01139326372
125 Selangor Kajang, Semenyih, Bandar Baru Bangi Khairul Basri Jaafar 0175744894
126 Selangor Sabak Bernam Suriyani Husni 01113286641
127 Selangor Shah Alam Faris Azmi Oneguerilla 0174084033
128 Selangor Rawang John Chieng 0103137008
129 Selangor Pelabohan Klang Saaidon Haji Mohd 0173303304
130 Selangor Gombak Zaidatul Akmar 0103131500
131 Selangor Cheras, Kajang, Bangi Rosmina Jaafar 0163228432
132 Selangor Cheras Irwan Mazli 0103107292
133 Selangor Shah Alam Mohamad Hazimuddin 0173937806
134 Selangor Petaling Jaya Mewangi Mewangi 01333999598
135 Selangor Shah Alam Jasni Khamis 0192789509
136 Selangor Damansara, Kelana Jaya, Muar Jojo Onexox 01113393099
137 Selangor Petaling Jaya Tuan Trader 0194695909
138 Selangor Kg Melayu Subang Wan Abdul Rahman 0129583771
139 Selangor Meru Khairul Azam Zusti Ibrahim 0103054600
140 Selangor Ampang Shukri Yie 01120900808
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile