Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sabah

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
61 Sabah Kota Kinabalu Fairin 0103177237
62 Sabah Sandakan Alif Bata 0178541131
63 Sabah Penampang Joseh Ravent Anthony 01113307731
64 Sabah Ranau Azmie 0108384984
65 Sabah Kota Kinabalu Fairinjitip 0103177237
66 Sabah Kota Kinabalu Syabil Telco 0198817427
67 Sabah Kota Kinabalu Aqua Love Onexox 01083281840
68 Sabah Kota Kinabalu Shahrani Basni 0168484801
69 Sabah Kota Kinabalu Vun Chee Vui 0128338678
70 Sabah Tambunan Iman Danial 0168152877
71 Sabah Kota Kinabalu, Inanam, Keningau Akmal Zainal Abidin 0148611717
72 Sabah Kota Kinabalu Onexox Network 0108380445
73 Sabah Kota Kinabalu Gwen Kvyn 0128211898
74 Sabah Kota Kinabalu Moha Alfian Bin Ghandi 0108117738
75 Sabah Kota Kinabalu, Sandakan, Beluran, Kinabatangan Dinar Onexox 0178383491
76 Sabah Kudat Ubai Lim 0138558346
77 Sabah Kota Kinabalu Fenny Voo 0103358500
78 Sabah Kota Kinabalu Dewi Abdul Ganih 0108696133
79 Sabah Kota Kinabalu Rosina Sumabil 0198308693
80 Sabah Kota Kinabalu David Augustine 0105153706
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile