Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sabah

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
81 Sabah Papar Maharaja Gadget 0100000000
82 Sabah Kota Kinabalu Ahmad Farhan 0143566778
83 Sabah Kota Kinabalu, Semporna Kingxox 0108344558
84 Sabah Kota Kinabalu Tony Wong 0166694449
85 Sabah Kota Kinabalu Claude Songgorib 0165860202
86 Sabah Kota Kinabalu Kuyung_Hijau 0108618767
87 Sabah Putatan, Kora Kinabalu Tengku Musali 0178988500
88 Sabah Kota Kinabalu Bobby Kay Chang 01113269143
89 Sabah Penampang Muzaffar Libon Jueh 01120600963
90 Sabah Kota Kinabalu Asmin Mohd Harris 0139755017
91 Sabah Lahad Datu Jusor Yusop Haron 0106156789
92 Sabah Kudat Alice Arida 0135498202
93 Sabah Kota Kinabalu Yugas Biz 01113281564
94 Sabah Kota Marudu Frederic Talis 0198019970
95 Sabah Kota Belud Fadzril Rozlee 0168367457
96 Sabah Tawau Yus 48 0134744447
97 Sabah Sandakan Alia Onexox 0163905159
98 Sabah Kota Kinabalu Mohd Yusri Js 0168383986
99 Sabah Kota Belud Azizul Lemin 0103329885
100 Sabah Tawau Herman Hasan 0148660598
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile