Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sabah

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
41 Sabah Papar Faizal Heesyam 01113198119
42 Sabah Kota Kinabalu Mhanif Ar 01113055900
43 Sabah Kota Belud Hamza 0145522976
44 Sabah Kota Kinabalu Margarette Glenn Chong 0128661068
45 Sabah Papar Khai Onexox Papar 01120826292
46 Sabah Semporna Amir Spna 0145591656
47 Sabah Kunak Amir 0103386506
48 Sabah Kota Kinabalu Redz Tuck 01113008595
49 Sabah Sandakan Steve Taukeh Onexox Sandakan 0128412016
50 Sabah Penampang, Kota Kinabalu Azrin Measin 0128057657
51 Sabah Kota Kinabalu, Tawau Iiman Muhammad Adam 01120652616
52 Sabah Kota Marudu, Pitas, Kudat, Matunggong Mohd. Jasni Ahmad Shukri 60168068626
53 Sabah Kota Kinabalu Ladyboss Andrea 0109833195
54 Sabah Tambunan, Penampang, Keningau Roger$ImĀ¢Ard 0108117517
55 Sabah Tawau Tuan(M)Lewinsky Boboy Renggan 01113353507
56 Sabah Sandakan Cikgu Ali 0138697222
57 Sabah Seluruh Sabah Marilene 0138872356
58 Sabah Semporna Candy Saouh Ai Xiun 0103327718
59 Sabah Ranau Aini Roidin 01120851303
60 Sabah Keningau, Tambunan, Tenom, Nabawan Onexoxniaga 0106112111
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile