Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sabah

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
101 Sabah Sandakan Taukeh Onexox Sandakan 0128412016
102 Sabah Tuaran, Likas, Kota Kinabalu Azhari Abdul Shah 01150700800
103 Sabah Kota Kinabalu Rolando Liew 0168318358
104 Sabah Kingfisher, Kota Kinabalu, Sabah Alvina Wandak 0195275120
105 Sabah Ranau-Kota Kinabalu Charlz 1Xox 0138672238
106 Sabah Kota Marudu Bani Irwin Onexox 0103183244
107 Sabah Sandakan Rosatimah Thomas 0103386230
108 Sabah Tawau Awang Julfazlie Awang Jual 01138725515
109 Sabah Tuaran Junaidi Bin Jumat 01120990515
110 Sabah Tawau Is Argent 01135381051
111 Sabah Tawau, Semporna Abdillah Bin Nurdin Asis 0198736389
112 Sabah Keningau Dermagabayu 0108308301
113 Sabah Kota Kinabalu Mohamed Azmi B.ali Ahmad 0177676726
114 Sabah Kudat, Tuaran, Kota Kinabalu Andika Sentiki 0108765991
115 Sabah Kota Belud Holanonexox 0103098095
116 Sabah Tamparuli, Tenghilan, Pekan Nabalu Linsukonexox 0138676061
117 Sabah Kota Kinabalu Hajimin H. Maslin 01126111026
118 Sabah Kota Kinabalu Raimi Bin Tambiri 0105235293
119 Sabah Ranau Ionexox.com 0128666070
120 Sabah Kota Kinabalu Muhammad Zihan Bin Kisson 0138773771
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile