Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sabah

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
121 Sabah Kota Kinabalu Muhammad Zihan Bin Kisson 0138773771
122 Sabah Tawau Ismail Bin Mahmud 01120555201
123 Sabah Kota Kinabalu Redza Bin Jasrie 0105130956
124 Sabah Tawau Ching Hong 0197977971
125 Sabah Kota Kinabalu Chan Chee Kong 0168317867
126 Sabah Kota Kinabalu Mohd Faizal Bin Jablee 0168374372
127 Sabah Tawau Mohamad Zakaria Bin Muhamad 0133828428
128 Sabah Kota Kinabalu Onexox Itcc Mall Penampang 01159666990
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile