Senarai Pengedar Onexox

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
141 Sabah Kota Kinabalu Janus Tioon 0168312878
142 Perak Ipoh Zamzuri Mohammed Tahir 0108479477
143 Selangor Tanjong Karang Hai Rul 01113287759
144 Negeri Sembilan Senawang Ariyon Musa 01120984833
145 Selangor Klang Kekuda Emas 0196431079
146 Sabah Kampung Sapat, Papar Sabah Azamain 0103046347
147 Perak Batu Gajah Khai Mal 0122353440
148 Johor Kulaijaya Azizul Amri 01113235044
149 Putrajaya Presint 9 Jazila Putrajaya 0106057779
150 Johor Setia Indah Lijiana Bti Juminah 01127815199
151 Perak Kampar Aqram Arefiq Onexox 01124048088
152 Sarawak Bintulu Anthon Angkom 0196265808
153 Kedah Kulim, Baling Mohd Fazli Mohd Bakri 0106029888
154 Selangor Sepang Khairul Nizam 0105278797
155 Johor Johor Bahru Asraf Fairuz 0127880319
156 Selangor Putrajaya, Cyberjaya, Dengkil, Bangi Khairul Anuar Bin Kamaruddin 0176057142
157 Johor Setia Tropika, Kempas, Tampoi, Johor Bahru Eonexox.com 0108318317
158 Perak Ulu Kinta Qurratul Aini 0134003538
159 Perak Kuala Kangsar, Teluk Intan Shahrul Zakri 0108642567
160 Kuala Lumpur Cheras Asfahady Btho Asri 01113149275
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile