Senarai Pengedar Onexox

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
141 Sabah Pekan Menggatal, Kota Kinabalu, Tawau Mohd Farid 0103361667
142 Sabah Kota Kinabalu Janus Tioon 0168312878
143 Perak Ipoh Zamzuri Mohammed Tahir 0108479477
144 Selangor Tanjong Karang Hai Rul 01113287759
145 Negeri Sembilan Senawang Ariyon Musa 01120984833
146 Selangor Klang Kekuda Emas 0196431079
147 Sabah Kampung Sapat, Papar Sabah Azamain 0103046347
148 Perak Batu Gajah Khai Mal 0122353440
149 Johor Kulaijaya Azizul Amri 01113235044
150 Putrajaya Presint 9 Jazila Putrajaya 0106057779
151 Johor Setia Indah Lijiana Bti Juminah 01127815199
152 Perak Kampar Aqram Arefiq Onexox 01124048088
153 Sarawak Bintulu Anthon Angkom 0196265808
154 Kedah Kulim, Baling Mohd Fazli Mohd Bakri 0106029888
155 Selangor Sepang Khairul Nizam 0105278797
156 Johor Johor Bahru Asraf Fairuz 0127880319
157 Selangor Putrajaya, Cyberjaya, Dengkil, Bangi Khairul Anuar Bin Kamaruddin 0176057142
158 Johor Setia Tropika, Kempas, Tampoi, Johor Bahru Eonexox.com 0108318317
159 Perak Ulu Kinta Qurratul Aini 0134003538
160 Perak Kuala Kangsar, Teluk Intan Shahrul Zakri 0108642567
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile