Senarai Pengedar Onexox

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
161 Johor Pasir Gudang J.b Kedai Onexox World Johor 0193403536
162 Melaka Bemban, Jasin Mohamad Nasir 0106000024
163 Selangor Bandar Baru Bangi Zulfahdli Xii 0136513150
164 Kedah Sungai Petani Mohammad Fauzee Bin Abd Rahim 01120982330
165 Selangor Bandar Puncak Alam Zaliadi Mohamad 0187650321
166 Terengganu Kuala Terengganu Ad Amin Faisal Uzip 0103237887
167 Negeri Sembilan Jelebu, Jempol, Bahau Mustafa Kamal Abu Bakar 01132543877
168 Selangor Kajang, Bangi, Ampang, Taman Melawati, Gombak Mohd Zairul Hafiez 0103113391
169 Selangor Pelabuhan Klang Nurul Azmi Kasan 01113313167
170 Johor Skudai, Batu Pahat, Segamat Shahrul 0197500021
171 Negeri Sembilan Seremban Wan Kecik 01113161130
172 Melaka Bukit Rambai Shun Acun Onexox / Sham An Nur Enterprise (002467122-D) 0196271436
173 Melaka Durian Tunggal Mohammad Haidzir 0197555035
174 Kedah Alor Setar Muhamad Husni Ahmad Fuad 0175656109
175 Terengganu Dungun Mzaki Onexox 0179362194
176 Johor Kluang Azlan Ahmad 0137454570
177 Terengganu Kuala Terengganu Pozi Onexox 0179733896
178 Melaka Masjid Tanah Ekin Fakerien 0103400261
179 Johor Bandar Jb, Larkin, Bbu, Tampoi, Skudai Dan Senai Zulkefli Idris 0197966644
180 Putrajaya Putrajaya Farid Rahim 0197224041
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile