Senarai Pengedar Onexox

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
21 Sabah Tawau Kamal Onexox 01125204583
22 Sabah Tawau Mohamad Juipri Mahasim 01120625546
23 Sabah Keningau Mohd Akmal 0106000094
24 Perlis Kangar, Paya, Beseri, Seriab, Utan Aji Ahmad Suhaib Onexox 0195295464
25 Negeri Sembilan Port Dickson Amirol Zolkifli 0146333569
26 Selangor Ampang Onexoxplan.com 01132448800
27 Pahang Kuantan Azrin Rizal 0103349343
28 Johor Johor Bahru Ahmad Bujal 0103113449
29 Johor Pontian Ahmad Zakie 0137489720
30 Kedah Alor Setar Nur Lyana Mohd Nawawi 0108379463
31 Selangor Ampang, Petaling Jaya, Shah Alam Dan Sekitarnya Mohd Aidi 01120601646
32 Selangor Gombak, Rawang, Jeram, Kuala Selangor Raja Norzaharman 0108478752
33 Pahang Bandar Jengka, Maran, Jerantut, Kuala Lipis Zarul Onexox Jengka 0108066122
34 Selangor Rawang, Selayang Mohd Sufian 0192035270
35 Kedah Jitra Husni Amin B. Abu Seman 0183885591
36 Selangor Klang Muhamad Najmi Hashim 0108444137
37 Perak Slim River Faidul Rahhim 0195104168
38 Kedah Alor Setar Cheq Khairul Onexox 0134499660
39 Kuala Lumpur Kepong, Selayang, Gombak Onexox World Team 0106447447
40 Kuala Lumpur Gombak Nor Laila Ismail 0133493776
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile