Senarai Pengedar Onexox

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
121 Melaka Melaka Rohaya Nekmat 0132087563
122 Kedah Sungai Petani Pakjul Sp 0174958955
123 Selangor Bukit Kemuning Hamdi Marzuki 0106058896
124 Pahang Kuantan Mijam Saleh 01113032938
125 Perak Nibong Tebal, Parit Buntar, Bandar Baru Faizal Ismail 0195697272
126 Perak Kampong Gajah, Teluk Intan, Batu Gajah, Seri Iskandar, Seri Manjung Khairol Azhar Azizan 01115125110
127 Putrajaya Putrajaya Mohd Zairi Jolkifli 0132387632
128 Sarawak Sibu Mayeng Tugau 0198446080
129 Pahang Jerantut, Lipis, Bdr Pusat Shiman Onexox 0105424974
130 Kedah Alor Setar Muhammad Arifuddeen 0103165338
131 Kuala Lumpur Cheras Mahizan Bahron Onexox 0123643677
132 Perak Taiping Tuan Sharou 0125771104
133 Pahang Kuantan Asyraf Center 0106400004
134 Johor Bandar Baru Uda Muhammad Izwan 0127387314
135 Kedah Kodiang Hadafi Hasan 0125025945
136 Kedah Kulim Amin Faudzi 0184633273
137 Sabah Keningau, Tawau, Kota Kinabalu Onexox Keningau 0128604154
138 Selangor Puchong Prima Hasbullah Meri Resources 0108108053
139 Selangor Shah Alam Ad Rz Onexox 0132000202
140 Sabah Pekan Menggatal, Kota Kinabalu, Tawau Mohd Farid 0103361667
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile