Senarai Pengedar Onexox

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
121 Kelantan Kota Bharu Mohd Zamzuri 0106464030
122 Melaka Melaka Rohaya Nekmat 0132087563
123 Kedah Sungai Petani Pakjul Sp 0174958955
124 Selangor Bukit Kemuning Hamdi Marzuki 0106058896
125 Pahang Kuantan Mijam Saleh 01113032938
126 Perak Nibong Tebal, Parit Buntar, Bandar Baru Faizal Ismail 0195697272
127 Perak Kampong Gajah, Teluk Intan, Batu Gajah, Seri Iskandar, Seri Manjung Khairol Azhar Azizan 01115125110
128 Putrajaya Putrajaya Mohd Zairi Jolkifli 0132387632
129 Sarawak Sibu Mayeng Tugau 0198446080
130 Pahang Jerantut, Lipis, Bdr Pusat Shiman Onexox 0105424974
131 Kedah Alor Setar Muhammad Arifuddeen 0103165338
132 Kuala Lumpur Cheras Mahizan Bahron Onexox 0123643677
133 Perak Taiping Tuan Sharou 0125771104
134 Pahang Kuantan Asyraf Center 0106400004
135 Johor Bandar Baru Uda Muhammad Izwan 0127387314
136 Kedah Kodiang Hadafi Hasan 0125025945
137 Kedah Kulim Amin Faudzi 0184633273
138 Sabah Keningau, Tawau, Kota Kinabalu Onexox Keningau 0128604154
139 Selangor Puchong Prima Hasbullah Meri Resources 0108108053
140 Selangor Shah Alam Ad Rz Onexox 0132000202
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile