Senarai Pengedar Onexox

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
81 Selangor Alam Jaya, Kuala Selangor, Puncak Alam, Shah Alam, Klang Elin Ez Biz Enterprise (Rasid Onexox) 0108737372
82 Pulau Pinang Simpang Ampat, Permatang Batu, Permatang Rawa, Bukit Mertajam, Bukit Tengah Juliana Binti Arshad 0103181984
83 Negeri Sembilan Seremban, Senawang, Sendayan Soffie Onexox 0108604671
84 Perak Gerik Mohamad Faizal Abdul Ralib 0105455564
85 Selangor Dengkil Azali Surani 0137029407
86 Sarawak Sarikei Darwise Enterprise 0148867769
87 Melaka Alor Gajah Taufiq Nordin 0162504568
88 Sabah Tawau Agnesia Jori 0145682167
89 Melaka Alor Gajah Zalie's Kasim 0126323189
90 Selangor Shah Alam Roszaili Rusdi 0106400303
91 Pulau Pinang Padang Tembak Roha Yatie Hashim 0122397067
92 Perak Seri Iskandar Wandy Ahmad 0103064381
93 Sarawak Miri Tipi Bin Hanipah 0135779133
94 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Nas Onexox 01113112119
95 Selangor Kajang, Bangi, Sekinchan Supiyan Sedek 0132822181
96 Kedah Pendang Sajiri Nayan 0108364655
97 Selangor Shah Alam Sham Ise 01120682038
98 Negeri Sembilan Senawang Tan Ee Lin 0106000803
99 Putrajaya Putrajaya Putrajaya Dealer Onexox 0106234444
100 Kedah Kuala Nerang Linda Razak 0135125769
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile