Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sarawak

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
81 Sarawak Samarahan Abu Bakar Ismail 0148929741
82 Sarawak Bintulu, Bintangor, Daro Eddy Dean Deran 01113189868
83 Sarawak Kapit Mohamad Fadzir Bin Latif 0135707017
84 Sarawak Miri Mohammad Shahrulizam Sim Bin Abdullah 0177447648
85 Sarawak Bintulu Uncle Sim Card 0108453396
86 Sarawak Kuching Umar Bin Sulaiman 0138055550
87 Sarawak Bintulu Goh Yu Chen 0168553655
88 Sarawak Bintulu Myth Global 01118668806
89 Sarawak Sibu Raymond Yew Sing Kuan 01118751314
90 Sarawak Miri Sim Lek Chien 01119131000
91 Sarawak Limbang, Miri Shim Boon Kuang 01158814896
92 Sarawak Kuching, Bintulu, Sibu, Miri, Kota Kinabalu, Sandakan, Tawau Francis Thoo 01113180055
93 Sarawak Sibu Yew Sing Kuan 01118751314
94 Sarawak Serian Dylan Darurd Anak Daren 01158686105
95 Sarawak Kuching Charles Admund 0138800169
96 Sarawak Miri Kevin Chong Khin Loong 0103433153
97 Sarawak Kuching Melville Edward 0194394849
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile