Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sarawak

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
81 Sarawak Bintulu, Bintangor, Daro Eddy Dean Deran 01113189868
82 Sarawak Kapit Mohamad Fadzir Bin Latif 0135707017
83 Sarawak Miri Mohammad Shahrulizam Sim Bin Abdullah 0177447648
84 Sarawak Bintulu Uncle Sim Card 0108453396
85 Sarawak Kuching Umar Bin Sulaiman 0138055550
86 Sarawak Bintulu Goh Yu Chen 0168553655
87 Sarawak Sibu Raymond Yew Sing Kuan 01118751314
88 Sarawak Miri Sim Lek Chien 01119131000
89 Sarawak Limbang, Miri Shim Boon Kuang 01158814896
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile