Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sarawak

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
41 Sarawak Miri Az Telemart Enterprise 0108338086
42 Sarawak Bintulu, Sri Aman, Belaga, Tatau, Bakun, Sg Asap, Batu Niah & Kuching Jutaborneo 0138436000
43 Sarawak Kuching, Penrissen, Kota Samarahan, Serian, Saratok, Sibu, Mukah, Sarikei, Julau, Bintulu, Miri, Brunei, Port Dickson Eightythree One Network 0108475884
44 Sarawak Bintulu, Sibu, Miri Apai Sepoi Onexox 0128569892
45 Sarawak Kuching Patrick Tie 0103381099
46 Sarawak Sibu Muhd Badrul Aman 01120968233
47 Sarawak Kuching, Padawan, Serian, Kota Samarahan Hafidzur Onexox 0128585861
48 Sarawak Miri, Bintulu, Limbang, Lawas Suib Saad 0138303747
49 Sarawak Mukah Kiu Siew Ching 0103442816
50 Sarawak Sibu Fadyll Mareez Onexox 01120962723
51 Sarawak Kuching, Serian, Bau, Lundu, Sematan, Kota Semarahan, Sibu, Bintulu, Miri, Kapit, Limbang Onexox Centre Onexs0074 0198211321
52 Sarawak Bintulu Zulekhzan Bin Fauzi Saadi 0198657574
53 Sarawak Lundu Roslan Lundu Onexox 01113387100
54 Sarawak Sri Aman Mit Sen 0108331073
55 Sarawak Bintulu Azim Niaga 01119776642
56 Sarawak Miri Insanluarbiasa 0103000727
57 Sarawak Bintulu Jchester Lenjau 0138205675
58 Sarawak Lingga, Bakong, Stumbin, Tanjung Bijat, Sri Aman Siti Nur Quiah 0138222819
59 Sarawak Bintulu Mokdar Julaihi 0128508484
60 Sarawak Kapit Alang Ridhwan 0103250348
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile