Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sarawak

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
61 Sarawak Kota Samarahan Azlan Samsudin 0108386347
62 Sarawak Sibu Sam Wong 0168774020
63 Sarawak Mukah Onexox Mukah 0108103456
64 Sarawak Kuching, Richard Ricky Jinkan 01120666603
65 Sarawak Kapit Adnan Bin Idris 01135115373
66 Sarawak Kuching Mohd Zambri 01120664677
67 Sarawak Kuching Sim Kuan Hua 0128477778
68 Sarawak Sibu, Kapit, Brunei Onexox Centre, Sibu (Ones160) - Kevin Nyait 0108713039
69 Sarawak Tebedu Mohd Rahimie 0165760555
70 Sarawak Bintulu Tang Chee Hin 0162310000
71 Sarawak Sarikei Fairul Zuandi Bin Firdaus Deng 0198983466
72 Sarawak Kota Samarahan Hanafi Bin Sulaiman 0108462012
73 Sarawak Serian Anuar Bin Johny 01120794521
74 Sarawak Miri Norzaki Bin Sien 0163531005
75 Sarawak Sibu Jackie Ngu Chui Fung 0103070228
76 Sarawak Saratok Syazwan Syuzairy Bin Wahi 01135448044
77 Sarawak Sibu Muhd Badrul Aman 01120968233
78 Sarawak Sibu Rodzi Bin Derani 0128119732
79 Sarawak Sibu Eileen Ho Ming Ying 0138822441
80 Sarawak Samarahan Abu Bakar Ismail 0148929741
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile