Senarai Pengedar Onexox - Negeri Sarawak

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
21 Sarawak Desa Ilmu Shi Wei 0106000833
22 Sarawak Kuching Asnim Ariff 0108320225
23 Sarawak Kuching Marais Ahmad 0197863877
24 Sarawak Mukah Azlani Sim 0138186433
25 Sarawak Mukah Mohd Aidiladha Azahar Bin Sawip 01115888467
26 Sarawak Kuching Amir Asyraf 0128562717
27 Sarawak Pusa Idris Bin Ahmad 01115321696
28 Sarawak Lawas Md Zool Onexox 01113006939
29 Sarawak Sibu George Tiong 01113081066
30 Sarawak Sibu Mr Raymond 01113342434
31 Sarawak Kuching Nazib Omar 0128920508
32 Sarawak Daro Canai Dao-Eh 0135717005
33 Sarawak Sibu Heidir Onexox 0103128197
34 Sarawak Sibu Hafiz Shafie Onexox 0126209185
35 Sarawak Miri Harris Darolehsan 0172684802
36 Sarawak Bintulu Budi Mulyadi 0194869677
37 Sarawak Serian Canon Dablin Onexox 01113633733
38 Sarawak Limbang, Miri Gengborneo Onexox 0108703557
39 Sarawak Sibu Mohd Shukri Saad 0108726172
40 Sarawak Kuching Encik Telco 0138027274
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile