Senarai Pengedar Onexox - Negeri Pahang

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
21 Pahang Seluruh Daerah Isrgroup 0179113342
22 Pahang Temerloh Simkadjimat.com (Zul Hairi) 0107753508
23 Pahang Bentong Mohamad Azuwan 01113002579
24 Pahang Muadzam Shah Sham Kamarul 0108333515
25 Pahang Kuantan Erynne Onexox 01120907107
26 Pahang Kuantan Fauzan Ahmad 0199190194
27 Pahang Raub Yung / Hui 01120889770
28 Pahang Bera,triang,temerloh Smart Telco 0139461569
29 Pahang Kuantan Zaharoneoxo 01110821721
30 Pahang Triang Mohd Sharizuan 01120724647
31 Pahang Pekan I-Skill Resources 0179473533
32 Pahang Kuantan Tengku Faireez Haaisya 01113768884
33 Pahang Kuantan, Pekan, Temerloh, Jengka Aminuddin 01113252020
34 Pahang Jerantut Muhamad Amirul Bin Hasim 0139877432
35 Pahang Jerantut Kasim Mat Liki 0192968329
36 Pahang Kuantan Admizal Amin 0133334415
37 Pahang Raub Mohd Faizal 0108485386
38 Pahang Kuantan Syuk Onexox 0139736878
39 Pahang Maran, Jerantut Ahmad Zakwan Rosli 0139111248
40 Pahang Jerantut Abdul Manaf 0108769211
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile