Senarai Pengedar Onexox - Negeri Pahang

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
61 Pahang Kuantan Shaharani Junaidy Mansor 0162876624
62 Pahang Kuantan Aizu Aziz 01120779094
63 Pahang Kuantan Mohd Farid Mahmud 0129682053
64 Pahang Kuantan Yong Guang 0128978690
65 Pahang Cameron Highlands Nasuha Razak Onexox 01114899914
66 Pahang Kuantan Imonexox.onexox.im 0179215356
67 Pahang Temerloh, Mentakab, Bera, Triang Mohamad Amirul Bin Zainal 0179444199
68 Pahang Kuala Lipis Muhammad Kamil Bin Mustapa 0179075644
69 Pahang Kuantan Muhammad Hakim Qursin 0137967258
70 Pahang Triang Alex Hoong Lim 0103200132
71 Pahang Kuantan Siti Asrah 0199680989
72 Pahang Jerantut Noorliza 01120750874
73 Pahang Kuantan Dato' Shamsul Ismail Bin Shamsuddin 0129851786
74 Pahang Kuantan Norazuaman Bin Mohd Lazim 0136347778
75 Pahang Jerantut Noorliza Binti Mohd Yunus 01120750874
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile