Senarai Pengedar Onexox - Negeri Pahang

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
41 Pahang Jerantut Mohd Rizal 0105407769
42 Pahang Kuantan Al-Baqir Busyairy 0103386729
43 Pahang Triang, Temerloh, Kuantan, Pekan, Rompin Fazrin Fawi A.k.a Dj Fazz 01113154200
44 Pahang Chini Suhaimi Ramli 0148364831
45 Pahang Gambang Azmi Mohamad Ariff 0108475659
46 Pahang Pekan Nbo Norazman 0129678280
47 Pahang Kuantan Ahmad Zamani 0129387300
48 Pahang Benta Soh Ching Yaw 0179848196
49 Pahang Muadzam Shah Rozmi Return 0139371176
50 Pahang Jerantut, Kuala Lipis Mustafa Bin Yusop 0139865467
51 Pahang Kuantan Ana Al Faqir 0108621147
52 Pahang Kuantan Muhammad Amin 0197384757
53 Pahang Kuantan Zahirun Mohd Nor 0199889024
54 Pahang Bentong Faris Zulieta 0102092167
55 Pahang Kuala Lipis Sharifah Atika 0108321691
56 Pahang Pekan Firdaus Rasli 0139724284
57 Pahang Maran Azizi Onexox 01113285313
58 Pahang Rompin Bara Naga 01113141971
59 Pahang Kuala Lipis Be De 01115056789
60 Pahang Kuala Rompin Raja Mohd Fadhlan 0138809398
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile