Senarai Pengedar Onexox - Negeri Johor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
141 Johor Pasir Gudang Md Sulaiman Ismail 0177030656
142 Johor Pasir Gudang Ahmad Tamizi Mohd Pilus 01120933629
143 Johor Tangkak Mohd Komeri Mansot 0103446060
144 Johor Batu Pahat Mohd Zaki Bin Mujari 0176328050
145 Johor Muar Jalal Abdullah 0199944669
146 Johor Kulai Izuwan Ibrahim 0197929789
147 Johor Felda Sungai Sibol Kulai. Muhamad Rasid Bin Zainudin 01156666140
148 Johor Ulu Tiram Muhammad Syarifuddin Bin Razali 0103410232
149 Johor Kluang Sahrin Bin Yasin 01113134043
150 Johor Batu Pahat Ng Zhun Ye 01156653995
151 Johor Batu Pahat Faizal Bin Othman 0137763466
152 Johor Muar Kim Fat 0195555769
153 Johor Simpang Renggam Wan Ahmad Afzan Bin Wan Mohamad 0127029734
154 Johor Johor Quek Siew Yong 0108158055
155 Johor Muar Muhammad Fikri Bin Rashid 01120725748
156 Johor Johor Bahru Samuel Ooi 0196371661
157 Johor Kulai Muhammad Azim Bin Mohd Bahrin 0137132854
158 Johor Pontian Mohd Khairul Anwar 0103444696
159 Johor Bandar Maharani Bandar Di-Raja Zby Network Onexox 0103222329
160 Johor Masai Jamil Naim 0127443274
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile