Senarai Pengedar Onexox - Negeri Johor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
61 Johor Johor Bahru Faizal Subakhir 0177196959
62 Johor Kulaijaya, Senai, Bandar Tenggara Muhammad Azmi Abdullah 0103311336
63 Johor Ledang, Muar Mohd Rozaimi B. Arifin 0196641977
64 Johor Johor Bahru Sufiah.com 0106056503
65 Johor Batu Pahat Zul Amy 0187838459
66 Johor Batu Pahat Amirul Ramli 0108884384
67 Johor Setia Tropika, Kempas, Jb, Tampoi, Skudai Mohd Badrul Hafis Salleh 0128182543
68 Johor Kluang Bullah ❌ 0137837737
69 Johor Muar Xing Kim 01120866688
70 Johor Kempas Mohamad Zaim Zahhar 01120644466
71 Johor Muar Anep Onexox 01120700203
72 Johor Ayer Baloi Red Bean Fx 0127986321
73 Johor Pontian Daeng Ab (Facebook) 0177126400
74 Johor Kluang Fakarudin Abdullah 0197267875
75 Johor Batu Pahat Www.abdrauf.com 01122188941
76 Johor Batu Pahat Faizal Bp Onexox 0103239973
77 Johor Kluang Ibu Nur Aisyah 0137705066
78 Johor Johor Bahru Jh Khor 0167758395
79 Johor Kota Tinggi Ewan Kassim 01113399081
80 Johor Kluang Ikhwan Hazzad Idris 0176042905
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile