Senarai Pengedar Onexox - Negeri Johor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
101 Johor Muar Muhamad Muzzamil 0129104452
102 Johor Johor Bahru Zainora Zainuddin 01120652208
103 Johor Kluang Mohd Effandi Md Aris 0127662641
104 Johor Kota Tinggi Jefri Jantan 0182420000
105 Johor Batu Pahat Zurinamdyusof 0133077702
106 Johor Pasir Gudang Onexox Simkad 0108470680
107 Johor Batu Pahat Adib Abid 0108404683
108 Johor Tangkak Ad Ahmad Izzuddin 01113631118
109 Johor Kulai Muhamad Hambali Ayob 01113263216
110 Johor Yong Peng Mahzan Ahmad 01138484246
111 Johor Ayer Hitam Zulhelmi Kasmin 0105089907
112 Johor Chaah Mohd Lutfi Daim 0127626492
113 Johor Johor Bahru Onexox Hasnul Hadi 0123697311
114 Johor Johor Bahru Siti Khatijah Salleh 0137976181
115 Johor Johor Bahru Ct Hajar Onexox 0106223303
116 Johor Kota Tinggi Mohd Jufri 0136805947
117 Johor Skudai, Senai, Kulai, Johor Bahru, Tiram, Pulai Azuan (Dealer) 0137650063
118 Johor Kluang Dewi Murni 01132646488
119 Johor Simpang Renggam Faizal Basiron 01117715625
120 Johor Johor Bahru Umar Abd Aziz 0196681905
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile