Senarai Pengedar Onexox - Negeri Johor

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
121 Johor Kluang Deen Onexox 0177975658
122 Johor Bandar Penawar Nor Rajwani Awang 0127406694
123 Johor Labis Mohd Zamri Bin Yaakub 0103204416
124 Johor Kota Tinggi Mohd Latif Bin Talib 0177778961
125 Johor Batu Pahat Ramdionexox 01113353183
126 Johor Batu Pahat Muhammad Nooraiman 0107890259
127 Johor Batu Pahat Muhammad Faiz Bin Mohd Rosli 0136275052
128 Johor Johor Bahru Khirul Onexox 0197020158
129 Johor Batu Pahat Mohd Rozan Yusof 01115151968
130 Johor Bandar Tenggara Pertubuhan Ikhlas Amal Malaysia 0132700623
131 Johor Batu Pahat Mohd Asrul Bin Mohd Lahuri 0136914946
132 Johor Batu Pahat Addin Muhammad 01120938816
133 Johor Batu Pahat Mohd Nazim Bin Urif 0193455485
134 Johor Johor Bahru Azlan Abd Rahman 01113000490
135 Johor Kota Tinggi Nor Amirul Akma Bin Arshad 0172423783
136 Johor Muar Mohd Sarmin Mansot 01135497269
137 Johor Skudai Muhamad Khairi Bin Baharudin 0122792785
138 Johor Kota Tinggi Zulkiflee Bin Muhamad 0127566345
139 Johor Segamat, Tampoi, Bandar Baru Uda Ahmad Faizzuddin Bin Mohamed 0182270071
140 Johor Pasir Gudang Md Sulaiman Ismail 0177030656
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile