Senarai Pengedar Onexox - Negeri Melaka

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
41 Melaka Masjid Tanah Http://hairi.onexox.im/ 0197000672
42 Melaka Melaka Tengah Eddie Arab 01120666621
43 Melaka Masjid Tanah Norhaizimah Hassan 0137011323
44 Melaka Melaka Ita Ajak 0196068911
45 Melaka Merlimau Hafidz Fahd Onexox 0103443844
46 Melaka Durian Tunggal Mohd Farhan Firdaus Jamil 0192950480
47 Melaka Kuala Sungai Baru Siti Aishah Abu Hassan 0103440206
48 Melaka Bemban Cesc Hazwan 0176092697
49 Melaka Merlimau Hidup Ini Sementara 0163061486
50 Melaka Melaka Bbm 01084447990
51 Melaka Masjid Tanah Beedragon Network 01120917436
52 Melaka Masjid Tanah Septzul Henaiz 0142196596
53 Melaka Alor Gajah Mb Alphaone Telexox 0103440021
54 Melaka Hang Tuah Jaya, Melaka Tze Xox Tribe 0108403911
55 Melaka Merlimau Shahrin @ Pilot 01115516670
56 Melaka Jasin Yusri Ahmad 0122800994
57 Melaka Cheng Mohd Hanif Bin Abd Razak 0172636470
58 Melaka Melaka Hamizan Bin Mohamed Yusof 0126040628
59 Melaka Melaka Oneduyong 0194375511
60 Melaka Sungai Udang Amizan Bin Sharif 0177679959
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile