Senarai Pengedar Onexox - Negeri Melaka

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
21 Melaka Masjid Tanah Aliyan Umar 0132118437
22 Melaka Durian Tunggal, Ayer Keroh Marzukey Mohd Yusoff 0123209502
23 Melaka Paya Rumput, Melaka Tengah, Alor Gajah. Mohd Naharli Bin Harun 0196655547
24 Melaka Melaka Amirrul Amin Bin Zakaria 01113222092
25 Melaka Melaka Onerich Easy Enterprise 0106111150
26 Melaka Melaka Tengah & Batu Berendam Askwhat Honey 01113606665
27 Melaka Jasin Mohd Iqbal 0103000074
28 Melaka Kuala Sungai Baru Hanafi Abu Bakar 01133423151
29 Melaka Masjid Tanah, Tanjung Bidara, Sungai Udang Cik Nurul Fatiha 0172428646
30 Melaka Ujong Pasir Chin Wee Lim 0123191615
31 Melaka Melaka Mohd Khairum Johari 01120877009
32 Melaka Masjid Tanah Fizailham 0126337837
33 Melaka Tanjong Kling Amizan Sharif 0177679959
34 Melaka Melaka Shah Bege@afif 0173766016
35 Melaka Merlimau Abd Halim Samijo 0139155443
36 Melaka Melaka Zaimy Hassan 0132156262
37 Melaka Batu Berendam Farhan Ramli 0132677779
38 Melaka Alor Gajah Ita Onexox 0108620961
39 Melaka Jasin Abi Nizam Justcent 0182838568
40 Melaka Bukit Baru The Sany Store 0137892209
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile