Senarai Pengedar Onexox - Negeri Kuala Lumpur

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
61 Kuala Lumpur Sri Permaisuri Mohd Azizi Bin Sulaiman 01113012340
62 Kuala Lumpur Kepong Tan Ling Wei 0162330855
63 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Wadi Onexox 0137911870
64 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Ez Multitech Sdn Bhd 0123160258
65 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Mohd Harisuddin Kusni 0172970267
66 Kuala Lumpur Pandan Jaya Mohd Azzim 0122582786
67 Kuala Lumpur Cheras Alex Hor 0108386583
68 Kuala Lumpur Cheras Mohd Fadzil Bin Amir 0102080456
69 Kuala Lumpur Bandar Tun Hussien Onn Philip Ng 0122231004
70 Kuala Lumpur Cheras Langit Biru Network 0172925769
71 Kuala Lumpur Cheras Leong Koon Meng 01118718828
72 Kuala Lumpur Desa Pandan Muhamad Nafi Bin Md Nor 0123428718
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile