Senarai Pengedar Onexox - Negeri Kuala Lumpur

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
21 Kuala Lumpur Setapak Shah Sazali 01132528326
22 Kuala Lumpur Cheras, Bukit Aman Munif Ahmad 0164441561
23 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Nizam Rani 0195000451
24 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Aden Puad 01113015121
25 Kuala Lumpur A Onexoxgroup 0106111178
26 Kuala Lumpur Jalan Kuching Teng Cheeping 0124533500
27 Kuala Lumpur Kepong Mike Chin 01120659900
28 Kuala Lumpur Kepong Chu Nyuk Min 0127028108
29 Kuala Lumpur Pantai Dalam Ahmad Razaiman Bin Ishak 0106007778
30 Kuala Lumpur Sri Petaling Simpack Onexox 0108194006
31 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Ez Multitech Sdn Bhd 0123160258
32 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Siti Zuraida Badct 0175365098
33 Kuala Lumpur Setapak Fadhil Isyraq Onexox 0123871691
34 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Saffuan Shohimi 01113688667
35 Kuala Lumpur Sentul Faridah Eusoff 01120501200
36 Kuala Lumpur Bangsar Qurnia Wfq's 01113002638
37 Kuala Lumpur Setiawangsa, Taman Keramat Khairul Amran 0193075154
38 Kuala Lumpur Bandar Sri Damansara Zolharis 0176120650
39 Kuala Lumpur Cheras Yagami Onexox 01120762700
40 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Suhaila Zulkarnaen 01113375421
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile