Senarai Pengedar Onexox - Negeri Kuala Lumpur

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
41 Kuala Lumpur Dato Keramat Mohamad Zarif 0105059005
42 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Siti Marsitah 0178686284
43 Kuala Lumpur Masjid Jamek, Chowkit, Sentul, Jalan Ipoh, Batu Muda, Kepong, Selayang Halim Nadzeri 0103402065
44 Kuala Lumpur Setapak Sue Raya 0172488332
45 Kuala Lumpur Cheras Mohd Helmi 0106020006
46 Kuala Lumpur Wangsa Maju Khairul Anwar 0103373007
47 Kuala Lumpur Setiawangsa Atamdin Rsrcs 0103117769
48 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Shahril Mohamad 0108348551
49 Kuala Lumpur Keramat En Atanz 0106033773
50 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Mohd Sharizan Bin Laja I 0103121091
51 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Azhar Cap 0136425777
52 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Onexox-Prepaid 0129766665
53 Kuala Lumpur Cheras Encik Syaf 01113293599
54 Kuala Lumpur Kuala Lumpur Simplebiz 0172110211
55 Kuala Lumpur Ampang Ulu Kelang Mohd Hairul Izham B. Haris 01113023002
56 Kuala Lumpur Setapak Ohonexox.com 01113360063
57 Kuala Lumpur Sentul Avengers Team Network 01113255841
58 Kuala Lumpur Setiawangsa Mohd Nizam Mohd Zafri 0108418023
59 Kuala Lumpur Tasik Permaisuri Onexox T7 01120988486
60 Kuala Lumpur Pantai Dalam Kuala Lumpur Asri Aj 0108724177
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile