Senarai Pengedar Onexox - Negeri Pulau Pinang

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
21 Pulau Pinang Penanti, Kubang Semang, Bukit Mertajam, Tasek Gelugor, Sg Dua, Butterworth, Seberang Jaya, Permatang Pauh, Bayan Baru, Usm, Gelugor, Batu Uban Zamadi Onexox 01120843588
22 Pulau Pinang Bukit Mertajam, Juru Halim Onexox 0106120888
23 Pulau Pinang Kmpg Pelet, Bukit Mertajam Masrul Onexox Peneng 0103012110
24 Pulau Pinang Bayan Lepas Bit Ismail 01113771110
25 Pulau Pinang Gelugor, Bayan Baru, Bayan Lepas, Penang Island Mohammad Mat Ariffin 0108788774
26 Pulau Pinang Kepala Batas S.p.u Putra Jihad Niaga 0174335601
27 Pulau Pinang Balik Pulau Aizuddin Rahman 01136267344
28 Pulau Pinang Sungai Dua Rahul Imtiaz 0195476095
29 Pulau Pinang Georgetown Chern Swern Cheah 01113038036
30 Pulau Pinang Georgetown Khairuddin Rosli Onexox 0193142894
31 Pulau Pinang Air Itam Jacky Ntc 0164111354
32 Pulau Pinang George Town Azan 0199137123
33 Pulau Pinang Gelugor Dinanarmi 01126518192
34 Pulau Pinang Bertam, Kepala Batas @azwan769 01110969769
35 Pulau Pinang Balik Pulau Asyraf Bahari Al Jeneri 0135372191
36 Pulau Pinang Permatang Pauh Bakri Ali 0135305128
37 Pulau Pinang Jelutong Johari 01120752510
38 Pulau Pinang Butterworth Qxox 0167306774
39 Pulau Pinang Bayan Baru Onn Oizat Iskandar 01132250888
40 Pulau Pinang Butterworth Muhammad Syukri 0132119074
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile