Senarai Pengedar Onexox - Negeri Terengganu

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
41 Terengganu Besut Nazmisafwan 0136516971
42 Terengganu Kuala Nerus Stc Gempur Resources 01113644655
43 Terengganu Kerteh Badrul Sufi 0192499045
44 Terengganu Kuala Terengganu Onexox Prepaid Chendering,k.terengganu 0189150383
45 Terengganu Kota Putera Zulonexox 0105429441
46 Terengganu Kuala Terengganu Aril Kamarudin 0139980695
47 Terengganu Besut Dealer Che Long 0103247203
48 Terengganu Kuala Terengganu Nor Hafizan Mohd Nowawi 0132715057
49 Terengganu Jalan Tembila Besut Ustaz Al-Mubtasim 0148332299
50 Terengganu Kuala Terengganu Mohd Rajib 01119981785
51 Terengganu Kerteh Khalid Onexox 0137977052
52 Terengganu K.terengganu Fendy Winston 01120512345
53 Terengganu Chukai, Kemaman Msaifulbahari Onexox 0148004188
54 Terengganu Chukai Adam Mohd 01113347010
55 Terengganu Kuala Terengganu Imaizumie Onexox 0103120250
56 Terengganu K.terengganu Zul767 01113005767
57 Terengganu Kuala Terengganu Wan Hairul Ariff Bin Wan Mohd Yusoff 0182137244
58 Terengganu Kuala Terengganu Khairul 0145149165
59 Terengganu Kuala Terengganu Muhammad Idris Bin Halim 01119307381
60 Terengganu Bandar Baru Pulau Kambing Kuala Terengganu Kedai Komputer Pulau Kambing 0129298367
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile