Senarai Pengedar Onexox - Negeri Perak

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
81 Perak Ipoh Shaluosha Csl 01113159335
82 Perak Ipoh Nightwalker Alvin Low 0175848268
83 Perak Trong Juraimi Tahir Onexox 0123325952
84 Perak Pantai Remis Seo Boon Kheng 0125101873
85 Perak Ipoh Ng Chun Wei 0103056693
86 Perak Parit Buntar Abu Aula Onexox 0133717800
87 Perak Teluk Intan Mohd Khidhir Bin Dulah Nawir 0175895844
88 Perak Pengkalan Hulu Hirman Bin Norizan 0134578911
89 Perak Hutan Melintang Plan X Enterprise 01120999668
90 Perak Teluk Intan Mohd Rozaili Mohd Adnan 01120630881
91 Perak Teluk Intan Ahmad Hidayat 01120722015
92 Perak Ipoh J2Ff 0108633893
93 Perak Ipoh Faizul Abdullah 0103134520
94 Perak Ipoh Lim Zi Yang 0195731987
95 Perak Kampung Gajah Adam Sinclare Enterprise 0125847253
96 Perak Ipoh Khor Peng Lim 0165581123
97 Perak Ipoh, Kuala Kangsar Farizul Kamaruzaman 0125667021
98 Perak Ipoh Felix Lee Hon Fai 0165536750
99 Perak Tapah Abd Halim Bin Abdul Rahman 0134598604
100 Perak Slim River Mohd Rusdi 01132345335
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile