Senarai Pengedar Onexox - Negeri Negeri Sembilan

Senarai ini hanyalah senarai pengedar-pengedar yang mendaftar di Onexox.im.

Log Masuk ke akaun anda untuk kemaskini & penyenaraian. Bagi yang belum mendaftar sila Klik Sini.
No Negeri Bandar Nama Phone
61 Negeri Sembilan Gemas Muhammad Bin Ishak 01113256337
62 Negeri Sembilan Seremban 2 Adzairiel Ismail 0122770867
63 Negeri Sembilan Kuala Pilah Zamri Zakaria 01120551277
64 Negeri Sembilan Kuala Pilah Faizal Peja 01135523068
65 Negeri Sembilan Seremban 2 Rohaizad Bin Rahmat 0126703243
66 Negeri Sembilan Seremban Maria Azila Bt Ab Rahman 0103093979
67 Negeri Sembilan Gemas Abdul Jailani Bin Mohamed Ibrahim 0183212000
68 Negeri Sembilan Nilai Zuraihan 01120871204
69 Negeri Sembilan Kuala Pilah Ab Rahman 0103431971
70 Negeri Sembilan Nilai Suhaila Ismail 0173158225
71 Negeri Sembilan Senawang Ssn Network 0106000835
72 Negeri Sembilan Senawang Yon Nor 0106000835
73 Negeri Sembilan Gemas Mohamad Faizal Bin Ishak 0124164454
74 Negeri Sembilan Kuala Pilah Wt Mohd Azrul 0136199980
75 Negeri Sembilan Bahau, Bandar Seri Jempol Emy Norhan Bin Rohan 0105453048
76 Negeri Sembilan Taman Nilai Perdana, Nilai Zahrin 01156875716
Sila swap kiri & kanan sekiranya menggunakan mobile